Stół wigilijny na 2 sposoby

satynek / Pixabay

Metaloplastyka artystyczna jest dziedziną sztuki i rzemiosła, pozwalającą na tworzenie unikatowych przedmiotów, w tym ozdób na świąteczny stół. Wszystkim, którzy chcą zadbać o piękną oprawę wieczerzy wigilijnej, polecamy zakupy w sklepie Dąstal. Znaleźć tu można m.in. metalowe świeczniki, ale też ozdobne figurki i… przepiękne filiżanki.

Założyciele firmy Dąstal, słynącej z metoplastyki dekoracyjnej wiedzą, że przytulny wystrój budują różne materiały i faktury. Dlatego też oferta sklepu została poszerzona o ceramikę, tekstylia i stylową zastawę stołową. Produkty dostępne są w sklepie stacjonarnym w Rędzinie k. Częstochowy oraz w sprzedaży internetowej.

Stół wigilijny – najpiękniejsze, klasyczne dekoracje

Trudno o lepsze przybranie stołu niż dekoracje Dąstal. W sklepie zakupić można m. in. szklane talerze (w tym ze złotymi brzegami) oraz patery z kloszem. Są tu piękne filiżanki ze spodkami oraz kilka rodzajów zastawy stołowej. Dąstal oferuje lniane oraz żakardowe obrusy oraz przepiękne, zdobione koronką serwetki.

Decydując się na jednolitą zastawę stołową oraz lniany obrus z falbanką, można śmiało eksperymentować z dodatkami. Świetnie sprawdzą się małe świece zapachowe w kształcie bombek, świeczniki czy szklane pojemniki z gwiazdką. Świąteczny, ustawiony na stole stroik, przyozdobić można w metalowe zawieszki w kształcie skrzydeł lub np. gwiazdek.

Stół wigilijny w nowoczesnym wydaniu

Świąteczny akcent nie musi być podkreślany wyłącznie dodatkami. W ofercie sklepu Dąstal znajdują się porcelanowe kubki i talerzyki z dekoracjami w postaci maleńkich, wypukłych gwiazdek. Równie ciekawie prezentuje się filiżanka z motywem śnieżynki. Wybierając taką zastawę, warto sięgać po bardziej stonowane dodatki.

Klimat świąt to nie tylko choinka gwiazdki, Mikołaj i dzwonki. Nie oznacza to, że podobnych figurek nie można umieścić w innej części pokoju. Przytulną atmosferę przy stole stworzymy, umieszczając na nim świecznik, np. taki imitujący lampę naftową. Z dekoracjami Dąstal to będą piękne, wyjątkowe święta.