Pradawny horoskop

geralt / Pixabay

W roku kalendarzowym mamy dwanaście miesięcy i każdy miesiąc inaczej nazywany. W Chinach mamy dwanaście znaków, dwanaście lat, dwanaście cykli. Nowy rok też ma inną datę niż nasz europejski. W horoskopie chińskim to zwierzęta przypisane są znakom zodiaku i tak należy ów horoskop postrzegać. Powstanie tego horoskopu jest datowane w bardzo, ale to bardzo dalekiej przeszłości, lata przed naszą erą.

 

Kultura i ogólne obycie znacznie różnią się od europejskich standardów, ale wszystko to co jest przypisane chińskim zwyczajom, chińskiej tradycji jest bardzo ciekawe.

 

Horoskop chiński również. Może jesteśmy szczurem, może kogutem, a może wężem?.Warto to sprawdzić i dowiedzieć się jakie zwierzę jest nam przypisane i co z tym się wiąże, co nas czeka w niedalekiej przyszłości. Dla nas te chińskie astrologiczne sprawy, są owiane lekką tajemnicą, tajemniczą otoczką. Według chińczyków to w którym dniu, miesiącu i roku ktoś się urodził bardzo dużo mówi o danej osobie. Sprawdź i ty podając swoją datę urodzin jakie zwierzę odpowiada według chińskiego horoskopu twojej osobie. Ciekawe i pouczające to mało powiedziane.